Посольство у Габоні на краю темряви

Посольство Сан-Томе і Прінсіпі в Габоні серйозно ризикує залишитися в невіданні, якщо компанія-постачальник не сплатить рахунки за електроенергію до завтра, – повідомив Луїс Баррос сьогодні по антенах Національного радіо.

Луїс Баррос, адміністративний співробітник посольства Сан-Томе і Прінсіпі в Габоні, від імені співробітників засудив несплату електроенергії посольством і затримки виплати зарплат співробітникам протягом чотирьох місяців. Через відсутність заробітної плати працівники бачать, що ситуація їхнього життя погіршується з кожним днем, не маючи можливості врегулювати орендну плату вдома, ризикуючи бути позбавленими власності, не мати грошей на їжу, платити за навчання своїх дітей серед інших потреб .

«Ми провели Різдво, не маючи можливості запропонувати нашим дітям іграшки. У нас тут немає земельної ділянки, де можна було б зрізати бананову шишку або посіяти що-небудь для свого існування», — гірко сказав Луїс Баррос. Сан-Томе і Прінсіпі має дипломатичне представництво в Республіці Габон з перших років її незалежності.