Червоний Хрест STP демонструє солідарність із жертвами Гаїті

Генеральний секретар Червоного Хреста Сан-Томе і Прінсіпі-Паулу Невес оголосив сьогодні про збір трохи більше 130 мільйонів Добра (трохи більше 7500 доларів) для постраждалих від землетрусу на Гаїті, – Про це стало відомо сьогодні в Сент-Томасі.

Коли світ дізнався про землетрус, який стався на Гаїті, Червоний Хрест архіпелагу відкрив банківський рахунок у Міжнародному банку Сан-Томе і Прінсіпі та запросив людей доброї волі через антени Національного радіо та Національного телебачення , внести свої внески.

Пауло Невес зазначив під час оголошення цієї пожертви, що не має значення, наскільки ми далеко або наскільки добре люди знають один одного, щоб продемонструвати акт солідарності, який повинен існувати між усіма людьми. Грошові кошти, зібрані Червоним Хрестом під час цієї кампанії солідарності, будуть спрямовані Червоному Хресту Гаїті через канали Міжнародного банку Сан-Томе і Принсіпі.

Нагадаємо, нещодавно в столиці країни відбулася меса на честь жертв цього землетрусу, на якій були присутні президент республіки Фрадік де Менезес і представники різних релігійних конфесій.