Найпростіший спосіб засолити червону рибу

Засолена риба є дуже популярним стравою в багатьох кухнях світу. Якщо ви любите рибу, то можете легко засолити її вдома самостійно. Одним з найпростіших способів є засолення червоної риби, такої як лосось або форель. Для цього потрібно деякі інгредієнти та кілька простих кроків.

Інгредієнти:

  • Червона риба (лосось, форель або інша риба)
  • Сіль
  • Цукор
  • Лимон або лайм
  • Сухі трави (за бажанням)

Крок 1: Підготовка риби Найперше потрібно очистити та промити рибу. Потім її потрібно нарізати на тонкі кусочки. Якщо риба заморожена, то потрібно дати їй розморозитися повністю перед засоленням.

Крок 2: Підготовка засолювального розчину Змішайте у великій мисці сіль та цукор у співвідношенні 1:1. Додайте декілька лимонних або лаймових дольок, а також сухі трави (за бажанням). Залийте ці інгредієнти гарячою водою та ретельно перемішайте, доки сіль та цукор повністю не розчиняться. Дайте розчину охолонути до кімнатної температури.

Крок 3: Засолення риби Покладіть нарізану рибу у миску з засолювальним розчином. Впевніться, що кожен кусочок риби повністю занурений у розчині. Покладіть миску у холодильник на 24-48 годин. Через деякий час ви помітите, що риба стала трохи твердішою та більш насиченою за кольором.

Крок 4: Приготування засоленої риби

Після того, як риба належним чином засолилася, її можна використовувати в різних стравах. Ось декілька ідей, як приготувати засолену червону рибу:

  1. Засолена риба в олії. Додайте рибу у високоякісну олію, таку як оливкова або конопляна, разом з травами та спеціями за смаком. Залиште на кілька днів, щоб смаки риби добре вбилися у олію. Сервуйте як холодну закуску або як додаток до страв.
  2. Засолена риба в суші. Додайте засолену рибу до ролів суші, разом з рисом, огірком, авокадо та іншими інгредієнтами. Сервуйте з соєвим соусом та імбирним маринадом.
  3. Засолена риба на чорному хлібі. Поставте засолену рибу на злегка підсмажений шматок чорного хліба та прикрасьте свіжими травами та лимоном. Це проста та смачна закуска для будь-якого часу дня.
  4. Засолена риба у салаті. Додайте засолену рибу до свіжих овочів та зелені, таких як рукола, помідори, огірки та цибуля. Сервуйте з лимонним дресингом та хлібом.

Насолоджуйтеся вашою домашньою засоленою рибою!