Вчені знайшли нову планету, на якій можливе існування життя!

Астрономи з усього світу зайняли місця біля своїх телескопів, коли NASA оголосила про відкриття нової планети, на якій можливе існування життя. Планета названа “Екзо-Земля”, і вона знаходиться на відстані 200 світлових років від Землі в напрямку сузір’я Лебедя.

За даними вчених, “Екзо-Земля” має схожу масу та розмір з нашою планетою, а також на ній є атмосфера, що складається переважно з кисню та азоту. Крім того, знайдені сліди води на поверхні планети, що свідчить про можливе існування життя на цій планеті.

“Це відкриття є проривом в пошуках життя в космосі. Ми вже знали, що схожі на Землю планети існують, але знайти таку планету настільки близько із такими перспективами – це надзвичайно важливий момент в історії космічної науки”, – заявив головний астроном NASA у коментарі для ЗМІ.

Вчені вже планують відправити на “Екзо-Землю” місію з вивчення планети та її атмосфери. Знайшовши життя на інших планетах, людство отримає величезну можливість зрозуміти своє місце в космосі та розвиватись в гармонії з усім живим на планеті.